Sylwestrowy makijaż do Diadem Cosmetics

Jaki powinien być oszałamiający makijaż sylwestrowy? Przede wszystkim wykonany dobrej jakości kosmetykami, które gwarantują trwałość i minimalizują ryzyko wszelkich podrażnień skóry. Warto zwrócić uwagę na wyjątkową linię kosmetyków Caroline’s Rose, w skład której wchodzi luksusowy i trwały podkład, cudownie czarny eyeliner w sztyfcie oraz kredki do oczu i brwi, utrzymane w tonacji czerni i brązu. Podkład doskonale aplikuje się na skórze, zapewniając jej perfekcyjny i nieskazitelny wygląd przez wiele godzin, świetnie wygląda w sztucznym świetle, nie tworząc efektu maski.

Nałóż podkład małymi ilościami, starannie go wklepując. Pod oczy zaaplikuj KOREKTOR ROZŚWIETLAJĄCY, możesz go też nałożyć na grzbiet nosa, środek czoła i brody, aby twarz nabrała odpowiedniego rozświetlenia. Delikatnie przypudruj makijaż, pamiętając, aby nie nałożyć zbyt dużej ilości pudru, gdyż stracisz efekt promiennej skóry. Pod kości policzkowe nałóż matowy bronzer, którym wymodelujesz twarz, starannie rozcierając granice. Uśmiechnij się i nałóż na policzki perły pudrowe, które dodadzą twarzy zarówno delikatnego blasku, jak i koloru.

Pora na makijaż oczu. Zacznij od nałożenia grubą kreską cienia w kredce SZAFIR w kolorze grafitu, posłuży on jako baza pod matowe cienie TUCANUS utrzymane w tonacji szarości. Nałóż je delikatnymi pociągnięciami, zaczynając od linii rzęs, kładąc stopniowo coraz jaśniejszy cień ku górze. Starannie rozetrzyj granice, używając niedużego pędzla o zaokrąglonym kształcie. Nie zapomnij pomalować dolnej powieki :)

Linię  górnych rzęs wzmocnij czarnym eyelinerem CAROLINE‘S ROSE. Jeśli nie lubisz zbyt wyrazistego efektu, nałóż na niego raz jeszcze cień SZAFIR – makijaż zyska trójwymiarowy wygląd i delikatny połysk. Dokładnie wyruszuj rzęsy i zadbaj o linię brwi za pomocą kredki SZAFIR ze specjalnym grzebykiem ułatwiającym rozczesywanie rzęs.

Muśnij ust czerwonym błyszczykiem PURE SHINE, który będzie stanowił piękny kontrast dla prawie matowego makijażu oczu.

Gotowa na bal i powitanie Nowego Roku 2017? :)