Wiosenne trendy w manicure

Co nowego zagości na paznokciach tej wiosny? Zapowiada się pastelowo, metalicznie i bardzo kobieco:)

W tym  sezonie stawiamy przede wszystkim na naturalny kształt płytki, czyli zaokrąglony. Taki kształt płytki i dość krótkie paznokcie są absolutnie na topie!  Dla wielbicielek nieco bardziej wyrazistego manicure idealnym kształtem będzie migdał.Przede wszystkim  odchodzimy od szpiczastych kształtów paznokci na rzecz bardziej naturalnego wyglądu. Najlepiej, aby paznokcie pozostały więc tylko krótko spiłowane i pomalowane jedynie odżywką. Ale to za mało, prawda? ;)

Lady in red
Czerwień to jeden z obowiązkowych kolorów tej wiosny. Nosimy zwłaszcza tę głęboką, nasyconą, w ciemniejszych odcieniach wiśni, czerwonego wina. I to cały dzień – najlepiej w parze z podobnym kolorem na ustach.

Wzory

Absolutnym hitem tej wiosny będą trójkątne wzory. Połączenia beżu i czerwieni, zieleni z beżem, czerni i bieli, to tylko niektóre zestawienia, którymi będziemy w tej porze kusić na paznokciach.

Metal
Biżuteria na paznokciach? Czemu nie! Tym bardziej, iż lśniące, metaliczne lakiery w odcieniach złota złamanego różem, srebra o zielonkawym połysku, żółtego złota, wspaniale wyglądają na opalonej skórze. Takie kolory to naprawdę hit sezonu. Zostawiamy w tyle neonowe odcienie, metal górą!

Pastele
Połączenie chłodnego błękitu i delikatnego różu to absolutna konieczność tej wiosny! Te kolory nosimy na okrągło – kobiece, delikatne, pasujące do obowiązujących trendów w modzie.

Żółty
Dawno nie widziane paznokcie w kolorze nasyconej żółci to kolejna propozycja radosnego manicure. Pięknie wygląda zwłaszcza w połączeniu z bielą – można poszaleć!

Nienudne nude
Wielbicielki beżu i brązu odetchną z ulgą. Paleta kawowych, brązowych i delikatnie pastelowych beży pięknie wygląda na krótkich, zadbanych paznokciach i pasuje na każdą okazję.

Outline nails
Dla miłośniczek kontrastowych kolorów i kolorowych obwódek na paznokciach, ta propozycja manicure jest naprawdę ciekawa. Malujemy półokrągłe paski albo na końcach, albo u nasady paznokci. Takie zestawienie wygląda szczególnie ciekawie, zwłaszcza, jeśli połączymy je z kreską na oku w takim samym kolorze. Jak Wam się podoba zestawienie beżu i butelkowej zieleni?

Pamiętajcie – najlepiej dobrać kolor lakieru do upodobań i kształtu Waszych paznokci. To co, gotowe na wiosnę?