Kolorowe kredki czyli to, co kochają kobiety!

Kredka do oczu jest niezastąpionym kosmetykiem do makijażu. Trudno sobie bez niej wyobrazić perfekcyjny wygląd, bez kreski na oku wygląda się nieszczególnie wyraziście. Ten kosmetyk nie tylko znakomicie podkreśla linię oczu, zagęszcza linię rzęs, dzięki czemu spojrzenie staje się wyraziste, ale również doskonale koryguje kształt oczu. Kredką łatwiej narysować odpowiednią linię, w przypadku pomyłki łatwo ją skorygować i bez obaw można kontynuować makijaż.

Każda kobieta ma w swojej kosmetyczne czarną kredkę. Są takie, którym ten kosmetyk służy jako kosmetyk wielofunkcyjny, podkreślają nią również brwi, a roztarta czarna linia stanowi doskonałą podstawę do makijażu smoky eyes.  Nie samą czernią jednak człowiek żyje :)  Warto zwrócić uwagę na inne kolory kredek, w palecie SZAFIR można wybierać spośród aż 15 odcieni!

Piwne tęczówki doskonale podkreślą kredki utrzymane w kolarach szarości, niebieskości  i zgaszonego turkusu, czyli te o numerach 04, 05, 06, 08 i 010. Właścicielki niebieskich oczu z pewnością będą zachwycone efektem stosowania kredek w odcieniach szarego brązu, szarości, orzecha i kawy, czyli o numerach -01, 05, 07, 09, 011, 015. Dzięki tym kolorom makijaż pozostaie wyrazisty, ale absolutnie niebanalny i podkreślający atuty oczu.

A jak dobrać doskonałą kredkę? Musi być niezbyt miękka i nie za twarda, aby nie drażniła delkatnej skóry powiek. Powinna tworzyć wyrazistą, trwałą i nasyconą pigmentem linię, która będzie doskonała również jako podstawa do dalszych kroków w makijażu – czyli do nakładania cieni. W kredkach SZAFIR, rysik został umieszczony w drewnie cedrowym zapewniającym odpowiedni poziom wilgoci i doskonałą izolację cieplną. Dzięki temu są odporne na działanie wysokich temperatur i można ich do woli używać nawet w największe upały :) Istotną informacją jest również to, że nie zawierają pochodnych wazeliny ani lanoliny, są wolne od olejów mineralnych i zawierają naturalne antyoksydanty.

Ciekawym rozwiązaniem dla zabieganych są cienie do powiek w kredce. Osadzone w drewnie cedrowym, skrywają gruby rysik odporny na ścieranie, wysokie temperatury i rozmazywanie się. Mogą być używane jako standardowe cienie do powiek, ale stanowią również doskonałe uzupełnienie klasycznych cieni. Świetnie łączą się zarówno z tymi matowymi, jak i błyszczącymi, tworząc nieskończenie wiele propozycji makijażu. Szesnaście starannie dobranych odcieni naprawdę budzi podziw!

Warto mieć w swojej kosmetyczce kilka kredek, niekoniecznie tylko czarną. Linia kredek SZAFIR naprawdę wiele wnosi do codziennego makijażu!