Wzmocnij paznokcie z DIADEM COSMETICS

Lato, słońce, plaża, słona woda i stosowanie lakierów hybrydowych bardzo wysuszają paznokcie. Płytka staje się krucha, łamliwa i sucha, paznokcie rozdwajają się, a każdy, nałożony lakier odpryskuje. Powodem jest znaczne przesuszenie paznokci i naprawdę duża potrzeba ich odżywienia. Można wspomagać się domowymi sposobami, co noc wcierając w płytkę olejek rycynowy z kapsułką witaminy A+E, ale szybsze rezultaty osiągniemy, stosując odpowiednio dobraną odżywkę do paznokci. W DIADEM można wybierać spośród dziesięciu preparatów odpowiadających najtrudniejszym problemom związanym z pielęgnacją paznokci. 

Najważniejsze to dobranie odpowiedniej odżywki i zadbanie o skórki wokół paznokci. Do manicure dobrze jest użyć specjalnego ŻELU DO SKÓREK 0-72, który znakomicie zmiękczy i nawilży okolicę paznokcia. Preparat jest bogaty w glicerynę, nie zawiera parabenów, jest więc naprawdę łagodny dla skóry. 

Po opiłowaniu paznokci pilnikiem przeznaczonym do tych naturalnych, należy pomalować je odpowiednio dobraną odżywką. 

Dla słabo rosnących, osłabionych nakładaniem sztucznych paznokci, warto zastosować odżywkę 0-68, bogatą w metioninę, cysteinę, lipidy roślinne, technologię tlenową, nawilżający silikon i cholesterol. Odżywka tworzy twardą powierzchnię wzmacniającą, która nie tylko chroni, odżywia i nawilża zniszczone paznokcie, ale również wygładza nierówności i ogranicza dostęp wody, która przesusza paznokcie. 

Dla paznokci wyjątkowo kruchych i łamliwych, delikatnych i podatnych na rozwarstwianie się, polecamy odżywkę TOTALNA REGENERACJA O-67, która łączy w sobie stylizację paznokci z jednoczesną ochroną i utwardzeniem. Odżywka doskonale wzmocni również miękkie, matowe i nierówne paznokcie. Tworzy twardą, błyszczącą powierzchnię i silnie wzmacnia paznokcie dzięki kompleksowi komórek macierzystych, technologii tlenowej i filtrowi UV. 

Jednym z najnowszych preparatów do pielęgnacji paznokci jest ELIKSIR 7 w 1, 0-65. Odżywka ta w szybki i widoczny sposób powoduje wzrost, wzmocnienie, pogrubienie, wygładzenie i nawilżenie paznokci, dzięki unikalnej recepturze bogatej w acetylometioninę, olejek z baobabu, witaminę E, olejek arganowy i nawilżający ekstrakt z fiołka. Jedna warstwa odżywki może stanowić świetną bazę pod lakier. 

Wyjątkową formułę ma również regeneracyjne SERUM DO PAZNOKCI „BACK TO LIFE” o numerze 0-64. To przezroczysty żel, który aplikuje się na czyste i suche paznokcie każdego wieczoru, wmasowując go w płytkę. Unikalny skład tej odżywki, która zawiera odżywcze algi z Antarktyki, bogate w białka i sole mineralne, ekstrakt z kawioru, źródło kwasów tłuszczowych i odżywcze, czarne jagody Acai sprawia, że paznokcie są naprawdę znakomicie nawilżone i odżywione. Odżywkę najlepiej stosować co noc przez dwa tygodnie, nakładając ją również na skórki wokół paznokcia. 

Odpowiednio dobrana odżywka naprawdę potrafi pomóc zniszczonym paznokciom. Odżywki DIADEM są bogate w unikalne, starannie doprane i dopracowane formuły, odpowiadające na wszystkie problemy związane z paznokciami, zwłaszcza tymi związanymi ze stosowaniem lakierów hybrydowych, zmywaczy acetonowych i nadmiernego przesuszania płytki. Niezwykle istotne jest również to, że odżywki nie zawierają szkodliwych substancji, takich jak kamfora, toluen, formaldehydu i DBP, które często stosowane, mają naprawdę niekorzystny wpływ na cały organizm.