Oskary tuż tuż... czyli o makijażu na wielkie wyjścia.

Czy lubicie oglądać rozdania nagród filmowych? Przed nami kolejne Oscary, które nie tylko honorują najlepsze filmy ubiegłego roku, ale również wyznaczają kierunki w modzie i makijażu. Przygotowania do tej największej imprezy filmowej trwają kilka miesięcy, a aktorki nie ustają w przygotowaniach do niej, aby wyglądać jakby to one otrzymały statuetki – chociażby za wytrwałość na urodowym polu. 

Mniej znaczy więcej. 

Ostatnio zauważalny jest trend minimalizmu i makijażu dopasowanego do urody i charakteru danej aktorki, co niestety nie zawsze jest widoczne u nas. Ponieważ DIADEM podąża za urodą Polek i sprawia, że nasze kosmetyki są starannie dobrane do ich urody i karnacji, nasz makijaż na wielkie wyjścia nie będzie przeładowany ani zbyt wyrazisty. 

Kluczowe składniki. 

Podstawą makijażu na wielkie wyjścia jest zadbana cera. Tu niestety niczego nie da się ukryć, odpowiednia pielęgnacja skóry to gwarancja trwałego i dobrze wyglądającego makijażu. Jeśli walczysz z przebarwieniami lub okolica oczu nie jest doskonała, nałóż rozświetlający korektor CYGNUS w okolicach oczu, przeciągnij linię wzdłuż nosa, brody i szczytów kości policzkowych. Rozetrzyj starannie. 

Trwałość i nieskazitelny wygląd każdej cerze zapewni luksusowy podkład CAROLINE’S ROSE. Nakładaj go niewielkimi porcjami, aż do uzyskania jednolitego wyglądu. Kosmetyk ten znakomicie prezentuje się w sztuczny świetle, dając efekt HD, czyli swoistą trójwymiarowość jak w oku kamery. Muśnij skórę niezwykle lekkim pudrem matującym DIADEM, ale niezbyt dużo, aby skóra utrzymała delikatną świetlistość. 

Wpadniesz w oko. 

Nałóż na powieki lekko satynowy cień APODUS 01 w kolorze różowego złota, który delikatnie wygładzi i rozświetli powieki. Pod łuk brwiowy podkreślony brązową kredką do brwi CAROLINE’S ROSE zaaplikuj jasny, matowy cień TAURUS 12, który optycznie powiększy oczy. 

Precyzyjnym SuperSlim Penlinerem marki DIADEM, o wspaniałej, głębokiej czerni, narysuj wyraziste kreski na powiekach, które będą mocnym akcentem tego prostego, ale wyjątkowego makijażu. Bardzo starannie wytuszuj rzęsy, zwracając uwagę, aby były jak najlepiej rozczesane

Czerwień rządzi. 

Na najbardziej wypukłe części policzków nałóż odpowiednio dobrany róż, aby twarz nabrała trójwymiarowej głębi. Starannie obrysuj usta czerwoną kredką SZAFIR, a następnie wypełnij je intensywnie czerwonym błyszczykiem PURE SHINE 3, który nada im piękny połysk, optycznie powiększy i odżywi. 

Ten prosty makijaż naprawdę wydobędzie Twoją urodę bez przerysowania, konturowania i zbytniego rozświetlania. Czasem mniej znaczy więcej, wystarczy prosty makijaż i piękny uśmiech, aby poczuć się jak gwiazda Hollywood!