Jak malować paznokcie jesienią i zimą?

Geometryczne wzory, metaliczny połysk i nasycone kolory kamieni szlachetnych… W tym sezonie paznokcie mają wyglądać niczym biżuteria i zdecydowanie mają przyciągać uwagę. 

Brokat
Lśnienie i błyszczące drobinki to prawdziwa konieczność w tym sezonie! Brokatem obsypujemy końcówki paznokci, brzegi płytki – pełna dowolność. Warto dodać, iż brokatowy manicure jest bardzo trwały, bez obaw wytrzyma największe wieczorowe szaleństwa. 

Marmur
Wzór marmuru jest bliski firmie DIADEM, dlatego też dzięki kolekcji naszych wyjątkowych, perłowych lakierów utrzymanych w tonacji nasyconych czerwieni, szarości, brązów i fioletu można wyczarować najmodniejszy wzór w tym sezonie – właśnie marmur. Lakiery DIADEM nie zawierają szkodliwych składników, można więc bez obaw wyczarować każdy wzór nawet na najbardziej delikatnych paznokciach.

Grafika czy kolor? 
Nasycone, głębokie czerwienie, butelkowa zieleń, metaliczny czarny i złoty, mocny róż i fiolet to obowiązkowe kolory na ten sezon. Ważne, aby paznokcie nie były jednolicie pomalowane, ombre, geometryczne paski, wklejone postacie z bajek, graficzne wzory sprawiają, że manicure stanowi wyjątkową całość, przyciąga uwagę i stanowi znakomity kontrast do szarych i czarnych jesiennych ubrań.

Dla minimalistek
Dla tych, którzy nie mają czasu na zabawę kolorami lub wzorami i cenią prostotę – najlepiej sprawdzą się paznokcie pomalowane odżywką lub delikatnym, nie kryjącym lakierem. Taki manicure nosi księżna Kate i doskonale sprawdza się on przy każdej okazji.

Naklejki
Jeśli nie masz wprawy w malowaniu wzorów na paznokciach, pomocne dla ciebie będą naklejki. Mogą to być zabawne wzory, niezwykle modne logotypy marek, ale szczególną uwagę przyciągną naklejki w formie drobnych kamyczków i paciorków. Delikatne, geometryczne paski, kolorowy french to wzory absolutnie na czasie. 

Jak z księżyca
Delikatna, lśniąca poświata, paznokcie pokryte metalicznym, jakby księżycowym pyłem to doskonała propozycja na weekendowe wyjścia. Warto pamiętać, aby dostosować manicure zarówno do kształtu płytki paznokcia, jak również do okazji, także wszelkie lśnienia warto zaprezentować pod osłoną nocy. 

Który manicure wybierasz?