Wzmocnij paznokcie, czyli o odżywkach Diadem Cosmetics

Przychodzi czas, kiedy trzeba rozstać się z żelowymi paznokciami i malowaniem lakierem hybrydowym… Zdarza się również, że na skutek osłabienia organizmu, braku żelaza lub witamin, paznokcie stają się cienkie, łamliwe i rozdwajają się. Niezbędna wtedy będzie dobrze dobrana odżywka, która nie tylko je wzmocni i nawilży, ale może być również stosowana samoistnie, dodając im blasku. Jakie odżywki do paznokci oferuje DIADEM COSMETICS? 

1. Zacznij od skórek. 
Obszar wokół paznokcia jest narażony na skaleczenia i przesuszenia, dobrze jest więc zacząć pielęgnację paznokci od pozbycia się bolesnych i niechcianych skórek. Żel do ich zmiękczania od DIADEM jest bardzo wydajny i skuteczny w działaniu, a dzięki zawartości gliceryny - nawilża skórki zapobiegając ich przesuszaniu. Preparat na bazie wody działa szybko, a jego żelowa formuła sprawia, że nie spływa podczas użytkowania. 

2. Potrójna moc regeneracji 0-64

Najnowsza odżywka od DIADEM to preparat odżywczy wzbogacony kompleksem witamin i ekstraktów roślinnych. Zapobiega pękaniu, wzmacnia budulec paznokcia i chroni przed rozdwajaniem. Zawiera kompleks 5 witamin: A, B5, C, E i F oraz keratynę i hexanal, które wzmacniają paznokcie, a aloes, cytryna, żeń-szeń, granat i ekstrakt z winogron gwarantują nawilżenie, rewitalizację i rozjaśnienie płytki paznokcia. 

3. Turbowzmacnianie po hybrydzie 0-76 
Po długotrwałym stosowaniu lakierów hybrydowych, paznokcie stają się cienkie, łamliwe i często wywijają się do zewnątrz. Mamy na to remedium w postaci najnowszej odżywki regenerującej takie właśnie paznokcie. Ma w składzie substancję Health and Beauty Revealer, która cementuje komórki keratyny i wygładza powierzchnię paznokcia, tworząc gładką i błyszczącą powierzchnię. Produkt zawiera podwójne stężenie minerałów, które wypełniają nawet głębokie i liczne bruzdy, ukrywając niedoskonałości., a także wit. C i E. Odżywka znakomicie nawilża paznokcie, wzmacnia ich strukturę i sprawia, że naprawdę stają się mocniejsze. Można ją stosować jako bazę pod lakier, najlepiej bez toluenu i formaldehydu, który wysusza i niszczy paznokcie. 

4. Jeśli jesteś zabiegana i a twoje paznokcie potrzebują szybkiej odnowy, wybierz odżywkę 0-67 TOTALNA REGENERACJA, o mlecznym kolorze, która wygląda jak lakier do french manicure. To odżywka przeznaczona do suchych paznokci, podatnych na łamanie i rozdwajanie się. Szybko wysycha, łatwo się rozprowadza i ma wszechstronne działanie. Oparta na technologii tlenowej, zawiera kompleks komórek macierzystych, lipidy roślinne i filtr UV. 

Przy wyborze odżywki kieruj się potrzebami swoich paznokci i daj im chwilę czasu na zregenerowanie się. Ważne, aby preperat, który nałożysz nie zawierał toluenu, ftalanów i formaldehyduu, które niszczą i przesuszają płytkę paznokcia, przy dłuższym stosowaniu powodując białe przebarwienia, których nie sposób się pozbyć. 

W DIADEM COSMETICS możesz znaleźć idealną odżywkę do swoich paznokci, bo mamy ich aż 15 w swojej ofercie!